Series
Ratings
15
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Dr. BrainRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 2.0
Busted! Season 2Rated ★ 3.0
Busted! Season 1Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5- GunbusterRated ★ 2.5
SlayersRated ★ 4.0