Movies
Ratings
491
SavagesRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 3.5
The CollectionRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
BelleRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0