Titles you rated
AmélieRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0