Movies
Ratings
114
Before SunsetRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
CrankRated ★ 2.0
King KongRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
JumperRated ★ 1.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The 13th WarriorRated ★ 3.5