Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.5