Movies
Ratings
68
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0