Movies
Ratings
501
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0