Movies
Ratings
223
The HousemaidRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0