Titles you rated
MaggieRated ★ 3.5
Noodle FishRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5