Titles you rated
Copying BeethovenRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 2.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 2.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0