Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.5