Titles you rated
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
AirRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.0