Movies
Ratings
254
Intimate EnemiesRated ★ 1.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
A Girl at My DoorRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.0