Titles you rated
Big MatchRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
PainedRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
Tale of CinemaRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
StokerRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0