Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 0.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
6/45Rated ★ 1.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
The Devil's DealRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0