Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 1.0