Titles you rated
SilencedRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 5.0
From Paris with LoveRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 0.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5