Movies
Ratings
302
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0