Series
Ratings
12
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 1.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0