Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.5
4th Period MysteryRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0