Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
TwistersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
FallRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0