Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 1.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Open CityRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 3.0
SaltRated ★ 0.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5