Movies
Ratings
318
DeadpoolRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.5
A Boy Named Charlie BrownRated ★ 4.5