Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5