Series
Ratings
204
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
MessiahRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- I Need a FairyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Hooray for LoveRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0