Movies
Ratings
342
The Social NetworkRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Ghost Over FlowersRated ★ 1.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Little ChildrenRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 1.5