Movies
Ratings
514
Suicide SquadRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5