Titles you rated
I Care a LotRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
The ClosetRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 2.0
The MuleRated ★ 4.0
BacktraceRated ★ 2.5
American RenegadesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
GretaRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The ImmigrantRated ★ 4.5