Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 0.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 0.5
Man of MenRated ★ 0.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 1.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 2.5
SpectreRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.5