Movies
Ratings
264
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0