Titles you rated
The Great HypnotistRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
Cube ZeroRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
A Bloody AriaRated ★ 4.0