Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
My DemonRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Ready, Set, LoveRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0