Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Hangover Part IIIRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
MorbiusRated ★ 2.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
Killing Them SoftlyRated ★ 2.5