Movies
Ratings
2145
TRON: AresRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0- Run to the WestRated ★ 1.5
- The UglyRated ★ 3.0
MoviePass, MovieCrashRated ★ 3.0- Electric DreamsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Omega ManRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Naked GunRated ★ 2.0