Titles you rated
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 0.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0