Movies
Ratings
1432
AquamanRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5