Titles you rated
Machete KillsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
The Green ButchersRated ★ 4.0
RipplesRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Le Cercle rougeRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- Merely Known as Something ElseRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
Tokyo FistRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5