Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Age of HeroesRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- Phantom SingerRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0