Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 4.0