Movies
Ratings
31
War of the ArrowsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0