Titles you rated
Inside meRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5