Titles you rated
Moana 2Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.0- Survival FamilyRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5- Love Is ProteinRated ★ 0.5
ContactRated ★ 4.5
MudRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
HeroRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0