Titles you rated
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
Kamen Rider GavvRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Clubhouse: A Year with the Red SoxRated ★ 3.5
Bakuage Sentai BoonboomgerRated ★ 4.0
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.0- YeonghwadangRated ★ 4.0
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0- 냉면 랩소디Rated ★ 3.0
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5