Titles you rated
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 5.0
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5