Movies
Ratings
51
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5