Movies
Ratings
68
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The NunRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
PaddingtonRated ★ 1.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
PandorumRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 1.0
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0