Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5