Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.0- 대탈출: 더 스토리 특별판Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0