Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Great PatrioteersRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 2.5
ComaRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 0.5
Baseball GirlRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 1.0
ExitRated ★ 0.5
The Blue LagoonRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 1.0