Series
Ratings
67
Deca-DenceRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 2.5
- 원피스 2기Rated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
One PieceRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 2.5
HellsingRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.0